Przez całe życie w naszych organizmach, tkankach i mięśniach, gromadzimy metale ciężkie takie jak ołów, rtęć, żelazo i arsen. Znajdują się one w wodzie, powietrzu, pożywieniu, prowadzą do przedwczesnego starzenia się i mogą być przyczyną występowania chorób cywilizacyjnych. Metale ciężkie stanowią zagrożenie dla człowieka ponieważ, w dużym stężeniu mogą być toksyczne. Terapia chelatacyjna to leczenie, które wykorzystuje specjalne leki do usuwania tych metali. Chelatacja pomaga walczyć z metalami ciężkimi, pomaga wrócić do zdrowia po przebytym zawale, wspomaga krążenie krwi, pomaga pacjanetom po udarze mózguoraz tym cierpiącym na cukrzycę.

DLA KOGO

Wlewy chelatacyjne są całkowicie bezpieczną formą terapii znaną na całym świecie. Można polecić je każdemu, bez względu na wiek, czy kondycję organizmu. Poleca się osobom, które chcą oczyścić organizm z metali ciężkich, dla pacjentów po przebytych zawałąch serca, po udarze mózgu, dla osób zmagających się z zaburzeniami krążenia, z problemem drętwiejących i bbolących kończyn, a także dla pacjentów z zaawansowaną cukrzycą z powikłaniami.

WSKAZANIA

– dla każdego kto chce oczyścić swój organizm z trujących metali ciężkich,
– pomagają powrócić do zdrowia pacjentom po zawałach serca,
– dla osób po udarze mózgu,
– dla każdego kto zmaga się z zaburzeniami krążenia i kto cierpi na bóle kończyn (niedokrwienie),
– dla pacjentów z zaawansowaną cukrzycą z powikłaniami.

JAK PRZEBIEGA ZABIEG

Lekarstwo może być podawane drogą dożylną, bądź w formie tabletek. Leki chelatacyjne te wiążą się z metalami we krwi – wewnątrz organizmu lek wychwytuje, a następnie łączy się z metalem, po to żeby na końcu wszystko zostało wydalone razem z moczem. Tego typu wlewy są bardzo dobrą formą ‚czyszczenia naczyń krwionośnych’, ponieważ wykazują właściwości wspierające usuwanie blaszek miażdżycowych. Kuracja trwa od 2 do 4 miesięcy, w czasie których pacjent otrzymuje od 1 do 2 wlewów tygodniowo.


DRODZY KLIENCI!

Do końca sierpnia promocja na zabieg w komorze hiperbarycznej

1 zabieg za 150 zł

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00

Zespół Kliniki Witaminmed