Nasza profesjonalna obsługa doradzi oraz bezboleśnie wykona pobranie krwi do badań, a także udzieli odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania.
Badania krwi są niezbędne do kontrolowania i monitorowania stanu zdrowia, są również nieocenione w diagnostyce chorób, a także monitorowaniu postępów leczenia pacjenta.
Zaleca się minimum 2 razy w roku wykonywać profilaktyczne badania krwi. Badania pozwalają wykrywać z wyprzedzeniem wszelkie zmiany chorobowe i niepożądane procesy zachodzące w naszym organizmie.

Diagnostyka i pobieranie krwi w WitaminMed jest możliwe od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00 – 12.00.
W naszej klinice wykonujemy badania płatne, do wykonania którego nie jest wymagane skierowanie ani zalecenie od lekarza. Oznacza to, że badanie może wykonać każdy, nie ma potrzeby stanie w kolejkach, to spora oszczędność czasu! Cena badania krwi jest przystępna, a cały proces przebiega szybko i bezboleśnie.
Na badanie krwi należy zgłosić się w godzinach porannych, najpóźniej do godziny 12:00. Badanie należy wykonywać będąc na czczo. Wyniki dostępne są już następnego dnia. Po uzyskaniu wyników z badania krwi pacjent może umówić się na konsultację lekarską, gdzie lekarz dokona analizy wyników w celu dobrania najwłaściwszej kroplówki witaminowej.
Należy pamiętać, że każda choroba powoduje zmiany w składzie i obrazie krwi. Tylko dzięki regularnym badaniom jesteśmy w stanie określić ryzyko zachorowalności na poszczególne choroby.
KONSULTACJE LEKARSKIE odbywają się w każdy poniedziałek (wcześniej należy zarejestrować się pod nr 799 771 449)

W naszej ofercie badań znajdą Państwo m. in.:
pakiety podstawowe (morfologia, OB, CRP, bilirubina, kreatynina, ALT, AST, glukoza, Mg, Ca, Na, K, chlorki i inne)
– badania morfotyczne krwi
– badania układu krzepnięcia
– badania biochemiczne (poziom glukozy, żelaza, magnezu, wapnia, fosforu, mocznika, kreatyniny, bilirubiny, białka całkowitego, kwas moczowy)
– badanie poziomu witamin
– jony
– lipidy
– enzymy
– witaminy (witamina D 25 (OH) total, witamina D3 (1,25 OH) , kwas foliowy, witamina A, witamina B1, witamina B12, wtamina B2, witamina B6, witamina E, witamina H)

Każde spotkanie zaczynamy od pobierania krwi do badania, aby sprawdzić ogólny stan zdrowia.

Kolejnym krokiem jest analiza wyników krwi oraz dokładny wywiad lekarski w celu, jak najdokładniejszego zapoznania się z problemem oraz oczekiwaniami pacjenta.

W momencie, gdy mamy zebrane już wszystkie informacje możemy przedstawić plan działania, czyli jak zamierzamy prowadzić pacjenta w drodze do upragnionej kondycji i zdrowia.

W naszej pracy stawiamy na jakość i chcemy dawać naszym klientom tylko najlepsze usługi, dlatego nasza klinika stale współpracuje z ALBA LABORATORIA. Jest to jedna z największych ogólnopolskich sieci laboratoriów diagnostycznych zapewniająca najwyższy standard pracy.

Do każdego naszego pacjenta podchodzimy indywidualnie, ponieważ wychodzimy z założenia, że każdy jest inny, wyjątkowy, potrzebuje zaangażowania i opieki. Stosujemy holistyczne podejście do leczenia, czyli staramy się dojść do pierwotnego źródła i odnaleźć przyczynę choroby, aniżeli jedynie tymczasowo ją zaleczyć. Wierzymy, że całe nasze ciało jest zsynchronizowane i zaczyna chorować w momencie, kiedy traci balans i harmonię.

Pamiętajmy, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Nie warto oszczędzać na zdrowiu, stawiajmy na profilaktykę i kontrolujmy nasz stan zdrowia. Często koszty leczenia są znacznie większe niż wykonywanie profilaktycznych badań krwi. Nie ma nic cenniejszego niż zdrowie!

DRODZY KLIENCI!

Godziny otwarcia:
Poniedziałek / Wtorek / Piątek  9:00-14:00
Środa / Czwartek  12:00-17:00

Więcej informacji pod nr tel 799 771 449

Zapraszamy!
Zespół Kliniki Witaminmed