Baza + 3 x FOCUS

1700zł

Icoone to nowoczesny zabieg modelowania sylwetki łączący światowe badania nad tkanką łączną i skórą z unikalną technologią zmechanizowanych głowic zabiegowych.
Zabieg pokochały kobiety na całym świecie za skuteczność w redukcji tkanki tłuszczowej, odmładzaniu skóry z doskonałym efektem ujędrnienia oraz błogie uczucie relaksu i lepsze samopoczucie w trakcie jaki i po zabiegu.

BADANIA NAD STRUKTURĄ TKANKI ŁĄCZNEJ I TECHNOLOGIA ROBODERMⓇ

Badania prof. Jean-Claude Guimberteau- pioniera w dziedzinie chirurgii i rekonstrukcji tkanki łącznej stały się inspiracją do zaprojektowania urządzenia, które w sposób nieinwazyjny będzie oddziaływało na skórę z jednoczesną stymulacją tkanki łącznej i tkanki podskórnej.
Struktura mikrowakuolarnej sieci, nad którą trwały badania zapewnia łączność wszystkich tkanek i trzyma je na swoim miejscu. Sieć włókien składa się głównie z kolagenu i elastyny nadając jej niezwykłą odpornośc na działania mechaniczne z zewnątrz

Opatentowana technologia RobodermⓇ stwarza idealne warunki do stymulacji sieci mikrowakuolarnej i opiera się na mechanicznej pracy głowicy zabiegowej z zamieszczonymi mikrootworami. Oznacza to, że każda rolka posiada mikrootwory, przez które przechodzi podciśnienie dając Multi Mikropęcherzykową Stymulację ( M.M.S.A ).
Dzięki temu na każdy decymetr kwadratowy skóry przypada 1080 mikrostymulacji na minutę, a powierzchnia zabiegowa ulega potrojeniu zapewniając bardzo dokładną i precyzyjną pracę na tkance łącznej i skórze. Głowice przesuwają się płynnie wraz z jednoczesnym zasysaniem i puszczaniem fładu skórnego, bez nacisku na tkanki i bez konieczności wkładania siły przez terapeutę


Zabieg IcooneⓇ dedykowany jest dla każdego bez względu na wielkość i masę ciała.
3 głowice zabiegowe można dopasować do każdego rodzaju skóry, nawet tej najbardziej delikatnej i wymagającej. Odpowiednio zaprojektowane programy stwarzają mnóstwo możliwości zabiegowych i dopasowują się do danego problemu tkanki czy skóry.


• obrzęku limfatycznym czy retencji wody w organizmie w formie dokładnego drenażu
• problemie naczyniowym oraz w fazie początkowej powstawania żylaków w celu wzmocnienia ścian naczyń krwionośnych
• redukcji cellulitu włóknistego, również u osób szczupłych i wysportowanych
• redukcji tkanki tłuszczowej i modelowaniu sylwetki
• ujędrnianiu skóry po utracie wagi i po ciąży wraz z uwzględnieniem luźnej skóry na biuście.
• zmniejszeniu napięcia pleców w okolicy karku i ramion
• podnoszeniu i modelowaniu pośladków
• odciążaniu łydek i redukcji obrzęków na nogach

Niewątpliwie zaletą jest dobór odpowiedniego programu indywidualnie dla każdego pacjenta przy jednoczesnej współpracy z terapeutą w celu osiągnięcia odpowiednich rezultatów.
Zabieg wykonujemy holistycznie z opracowaniem każdej części ciała, aby dokładnie przygotować organizm do stymulacji tkanki na odpowiednich partiach. Zabieg wykonujemy w specjalnie zaprojektowanym stroju ochronnym dla uczucia komfortu i łatwości w prowadzenu głowicy zabiegowej.

 

DRODZY KLIENCI!

Godziny otwarcia:
Poniedziałek / Wtorek / Piątek  9:00-14:00
Środa / Czwartek  12:00-17:00

Więcej informacji pod nr tel 799 771 449

Zapraszamy!
Zespół Kliniki Witaminmed