WitaminMed_lokal (45 of 78)
WitaminMed_lokal (54 of 78)

2019

Posiada szeroką wiedzę z zakresu kosmetologii i dermatologii. Od ponad 12 lat stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w sympozjach, szkoleniach i wykładach z udziałem autorytetów z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej.
Pomysł założenia kliniki witaminowej przyszedł do niej zupełnie naturalnie i stało się to w trakcie pracy, w gabinecie kosmetologicznym, który prowadzi już od 4 lat.
„Część witamin, aminokwasów, soli mineralnych i substancji aktywnych, które wprowadzam pod skórę metodą mezoterapii igłowej, pozwala uzyskać rewelacyjne efekty regeneracyjne, budulcowe, dotleniające i odżywcze (poprzez ominięcie bariery naskórkowej). Tak samo jest w przypadku terapii dowitaminizowania naszego organizmu poprzez wlewy dożylne. Omijając układ pokarmowy i dostarczając za pomocą kroplówki leki, witaminy i minerały bezpośrednio do krwiobiegu, eliminujemy wpływ enzymów trawiennych i dysfunkcji układu pokarmowego pacjenta. Jest to równoznaczne z dostarczeniem organizmowi w szybki i skuteczny sposób 100% wartościowych składników, a to z kolei pozwala na osiągnięcie najszybszego i najbardziej skutecznego efektu terapii. Kierowana tą ideą przedstawiłam Kasi pomysł powstania Kliniki Witaminowej. Następnie zaproponowałam jej współpracę, jako że jest to osoba, którą niezwykle cenię za jej ogromne serce i pasję w dążeniu do celu, który sobie stawia.”
Jak twierdzi założycielka kluczem do sukcesu okazała się determinacja, chęć zdobywania i pogłębiania wiedzy oraz ciągłe doskonalenie umiejętności – wszystko to, aby odnaleźć sposób, dzięki któremu każdy z nas będzie mógł poczuć się lepiej i zdrowiej we własnym ciele.

Odkąd skończyła 16 lat pracuje na własny rachunek. Zawsze lubiła pracę i kontakt z ludźmi. Twierdzi, że możliwość obcowania z drugim człowiekiem to najwyższa wartość w życiu.
Przez lata przeszła przez różne branże szukając swojego miejsca. W przeszłości zajmowała się przygotowywaniem planów marketingowych i sprzedażowych, posiada doświadczenie w sprzedaży, w organizacji szkoleń i a także różnego rodzaju spotkań biznesowych dla kobiet. Przez wiele lat skupiona była na rozwoju osobistym, a także podnoszeniu swoich umiejętności szkoleniowych i marketingowych. Ukończyła dietetykę w zakresie odżywiania osób zdrowych i suplementacji.
Dzięki temu, że nigdy nie bała się podążać za swoimi marzeniami, w 2016 roku podjęła odważną decyzję o otwarciu własnego biznesu związanego z branżą beauty. Na co dzień stara się dzielić z każdym pozytywną energią – ta sama energia i optymizm nie pozwoliły jej spocząć tylko na jednym rodzaju działalności. Dzięki współpracy z charyzmatyczną właścicielką salonu CosmeMed, Martą Pawlak, bardzo szybko odnalazła się w branży beauty. Po pewnym czasie okazało się, że istnieje możliwość prowadzenia biznesu wraz z Martą (pomysłodawczynią otwarcia kliniki WitaminMed). Była to idealna okazja do tego, aby kontynuować swój rozwój i w dalszym ciągu podnosić umiejętności biznesowe. Katarzyna uwielbia nowości i wyzwania, a jak coś skradnie jej serce to zajmuje się tym na 100%.

20190206_221222

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu, uczelnię ukończyła ze specjalizacją Zdrowie Publiczne. Posiada 7-letnie doświadczenie zawodowe w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Od 5 lat pracownik DCChiP we Wrocławiu na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Pani Kamila posiada szeroką wiedzę podpartą licznymi certyfikatami w zakresie technik przeprowadzania zabiegów mezoterapii igłowej oraz iniekcji osoczem bogato-płytowym. Osoba, od której bije optymizm, empatia i pozytywna energia.

Grabarz

Licencjonowana pielęgniarka doświadczona w swoim zawodzie. Specjalizuje się m.in. w detoksykacji organizmu. Swoim doświadczeniem i umiejętnościami zapewnia najwyższą jakość i bezpieczeństwo świadczonych usług.

zdjęcie

Jestem młodą adeptką zawodu. Swoją wiedzę i dyplom zdobyłam na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Aktualnie jestem w trakcie studiów magisterskich, które niebawem ukończę. Przez cały czas staram się zdobywać doświadczenie zawodowe i doskonalić umiejętności z szeroko pojętego pielęgniarstwa. Ukończyłam kurs szczepień oraz kurs oceny i wykonywania testów skórnych, na czym nie zamierzam poprzestać.
W czasie wolnym uwielbiam śpiewać i grać na gitarze. Kiedy mam odrobinę wolnego czasu oglądam seriale i staram się nadążyć za nowościami filmowymi, zwłaszcza z gatunku dramatu. Gdy udaje mi się wyrwać dłuższą chwilę odkrywam polskie zabytkowe pałace i zamki.

DRODZY KLIENCI!

Godziny otwarcia:
Poniedziałek / Wtorek / Piątek  9:00-14:00
Środa / Czwartek  12:00-17:00

Więcej informacji pod nr tel 799 771 449

Zapraszamy!
Zespół Kliniki Witaminmed