Solcoseryl jest to substancja pochodząca z dializatu krwi cieląt, która wyróżnia się niezwykle wysoką jakością. Posiada wspaniałe właściwości regenerujące, pomaga w gojeniu i odbudowaniu tkanek. Dzięki temu jest szczególnie polecana osobom aktywnym fizycznie, które borykają się z bólami i obciążeniami stawów oraz mięśni. Substancja ta może również być stosowana przez tych, którym zależy na lepszej wydolności i na lepszych wynikach sportowych. Przyczynia się pozytywnie do regeneracji organizmu po wysiłku fizycznym przez co jest niezastąpiona, jako środek regeneracji potreninigowej. Jest on szczególnie popularny wśród sportowców, ze względu na odczuwalnie przyspieszoną regenerację, a jednocześnie brak substancji czynnej, która znajdowałaby się na listach substancji niedozwolonych.
Jego szczególną właściwością jest ochrona tkanek przed niedotlenieniem lub niedożywieniem. W przypadku uszkodzeń komórki, które są odwracalne przyspiesza odzyskanie normalnej funkcji. Pozytywnie przyspiesza gojenie ran i regenerację urazów. Solcoseryl wspomaga procesy naprawcze i reguluje metabolizm komórek. Wszystkie te cechy są szczególnie ważne i korzystne w sytuacjach o zwiększonym zapotrzebowaniu energetycznym oraz po incydentach, które narażają na niedotlenienie lub ograniczoną dostępność substancji odżywczych.
W ramach kuracji mającej na celu szybszą regenerację ran i uszkodzeń, można łączyć solcoseryl z niewielką dawką witaminy C oraz lizyną/proliną.
Solcoseryl ze względu na swoje właściwości regenerujące oraz wygajające jest polecany dla pacjentów mających problemy z wrzodami układu pokarmowego oraz z wrzodziejącym zapaleniem jelit. Pomaga oczyszczać tętnice ze złogów cholesterolowych przez co znajduje zastosowanie w leczeniu miażdżycy zarostowej tętnic oraz dysfunkcji mięśnia sercowego. Korzystne działanie solcoserylu zaczyna się od ok. 20 min od iniekcji i działa do 3 godzin. Z tego względu podaje się go często przed sesją treningową.

DLA KOGO

– szczególnie poleca się osobom aktywnym fizycznie, które borykają się z bólami i obciążeniami stawów oraz mięśni (solcoseryl przyspiesza regenrację mięśni po treningu),
– dla tych, którym zależy na lepszej wydolności i na lepszych wynikach sportowych,
– dla pacjentów z trudnogojącymi się ranami, odleżynami czy problemami ze stopą cukrzycową, – dla pacjentów z miażdżycą zarostową tętnic wieńcowych,
– dla pacjentów z uszkodzeniami skóry i błon śluzowych (na skutek napromieniowania, po przeszczepach skóry)
– dla pacjentów chorujących na reumatoidalne zapalenie stawów,
– dla pacjentów chorujących na wrzodziejące zapalenie jelita oraz wrzody przewodu pokarmowego,
– dla osób z dysfunkcjami mięśnia sercowego (wspomaga on proces oczyszczania ze złogów cholesterolowych)

JAK DZIAŁA

– leczy rany i uszkodzenia tkanek,
– leczy oparzenia, odleżyny,
– łagodzi i regeneruje uszkodzenia skóry i błon śluzowych przez napromieniowanie,
– łągodzi nadżerki błon śluzowych i wrzody,
– wspomaga leczenie ostrego i przewlekłego uszkodzenia ośrodkowego układu nerwowego,
– wspomaga leczenie miażdżycy zarostowej tętnic obwodowych,
– wspomaga leczenie stopy cukrzycowej,
– pomaga w gojeniu się, procesach naprawczych i regeneracyjnych uszkodzonych tkanek,
– zapobiega lub zmniejsza wtórne zmiany zwyrodnieniowe,
– pozytywnie wpływa na dotlenienie tkanek,
– zabieg poleca się wykonywać 2 do 3 razy w tygodniu lub według indywidualnych wskazań lekarza.

Jest to substancja pochodząca z dializatu krwi cieląt, która wyróżnia się niezwykle wysoką jakością. Ma wspaniałe właściwości regenerujące, pomaga w gojeniu i odbudowanie tkanek. Dzięki temu jest szczególnie polecana osobom aktywnym fizycznie, które borykają się z bólami i obciążeniami stawów oraz mięśni. Substancja ta może również być stosowana przez tych, którym zależy na lepszej wydolności i na lepszych wynikach sportowych.
Działanie preparatu zaczyna się po około 20 minutach i trwa przez około 3 godziny.

Opis

Wszystkich dostępnych witamin do kroplówek.

DRODZY KLIENCI!

Godziny otwarcia:
Poniedziałek / Wtorek / Piątek  9:00-14:00
Środa / Czwartek  12:00-17:00

Więcej informacji pod nr tel 799 771 449

Zapraszamy!
Zespół Kliniki Witaminmed